Premium Mail nauczyciela przedszkola, który dostarcza wiedzę i materiały na każdy dzień pracy w przedszkolu

Dołącz do społeczności EduMail Premium otrzymującej co tydzień maila w wersji premium z kartami pracy i scenariuszami, inspiracjami oraz ważnymi wydarzeniami na każdy dzień pracy.

Dołącz do EduMail Premium

Subskrybenci darmowej wersji nie otrzymują wszystkich materiałów

Przykładowo, w jednym z ostatnich maili w wersji premium dodatkowo wysyłaliśmy:

Dołączając do EduMail Premium otrzymujesz:

Scenariusz na każdy tydzień zajęć

Scenariusze zajęć to nie tylko gotowa inspiracja. Zawierają cele i realizowane punkty podstawy programowej. Niejednokrotnie wykorzystasz je podczas zajęć obserwowanych przez opiekuna stażu, dyrekcję lub koleżanki obecne w ramach zajęć otwartych. Scenariusz dostosowany jest do tematyki tygodnia i miesiąca, w tym do dni specjalnych.

5 kart pracy - po jednej na każdy dzień

Nazwa karty pracy jest zwyczajowa, to 5 arkuszy zabaw dostosowanych do potrzeb i możliwości przedszkolaków. Są uniwersalne - stanowią ciekawą zabawę dla dzieci w każdym wieku.

Trudne sprawy i ich rozwiązania

Przedstawiamy konkretne strategie radzenia sobie z problemami, o których nie przeczytasz w internecie.

Szkoleniowy webinar z certyfikatem

Raz w miesiącu dla naszych subskrybentów premium organizujemy wyjątkowo praktyczny webinar, który wyposaży Cię w ogrom pomysłów do wyjątkowych zabaw i zajęć w roku szkolnym. Dla każdego uczestnika przewidujemy certyfikat. Szkolenie prowadzi Monika Sobkowiak (Pani Monia).

Dostęp do wszystkich materiałów wstecz

Po dołączeniu do EduMail Premium natychmiast otrzymujesz dostęp do wszystkich wcześniejszych treści i materiałów. Możesz zaglądnąć do nich w dowolnym momencie i pobrać interesujące Cię materiały i wzory dokumentów.

Wszystkie materiały z wersji darmowej

Oprócz wyżej wymienionych korzyści, otrzymasz także całą zawartość darmowego maila. Są to m.in. kalendarz wydarzeń w danym miesiącu, wzory dokumentów, inspiracje oraz odnośniki do ciekawych wydarzeń, materiałów, narzędzi i wpisów.

Zobacz, jakie opinie otrzymujemy od naszych subskrybentów:

Ile to kosztuje?

Koszt płatnej subskrypcji wynosi 19 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz 4-5 maili wypchanych po brzegi (w każdy piątek), co daje odpowiednio mniej niż 5 zł na każdy tydzień pracy.

Dołącz do EduMail Premium

Najczęstsze pytania dotyczące zakupu

Jak dokonać zakupu?

Wystarczy, że przejdziesz na stronę zakupu tutaj i wybierzesz odpowiedni wariant płatności.

Czym różnią się warianty płatności?

Subskrybcja (Miesięczna) - jest to automatycznie opłacany abonament miesięczny, do którego wymagane jest podpięcie Twojej karty. Po zakupie, co miesiąc z Twojego konta będzie pobierana opłata. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie!

Jednorazowa płatność (Dostęp miesięczny)
- dostęp tylko na jeden miesiąc, który możesz opłacić przelewem internetowym lub BLIKiem, bez konieczności podpinania karty. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego możesz ręcznie dokonać ponownej opłaty na kolejny miesiąc.

Jednorazowa płatność (Dostęp 3 miesiące)
- dostęp na 3 miesiące, który opłacisz przelewem lub BLIKiem. Podobnie jak w przypadku płatności jednorazowej miesięcznej, po zakończeniu okresu rozliczeniowego możesz ręcznie dokonać ponownej opłaty, wybierając odpowiedni wariant.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, podczas zakupu subskrypcji decydujesz, czy chcesz uzyskać dostęp na miesiąc, czy 3 miesiące. Jeśli płacisz kartą, wystarczy, że anulujesz subskrypcję i podczas kolejnego okresu rozliczeniowego nie zostanie pobrana od Ciebie opłata.

Dołącz do EduMail Premium

Spraw, by żaden dzień w przedszkolu Cię nie zaskoczył!

Dołącz do EduMail Premium